Naslovna



Aktivnost


Akcije sa najvećim rastom cene na regulisanom tržištu (26.08.2016)
DNOSDunav osiguranje a.d. , Beograd10,78%
VITLVital a.d. , Vrbas9,65%
VBSEValjaonica bakra Sevojno a.d. , Sevojno8,11%
IMPLImpol Seval a.d. , Sevojno4,71%
AEROAerodrom Nikola Tesla a.d. , Beograd2,08%
JESVJedinstvo a.d. , Sevojno0,72%
KMBNPBKomercijalna banka a.d. , Beograd0,39%
SJPTSojaprotein a.d. , Bečej0,15%
BMBIBambi a.d. , Požarevac0,10%
Akcije sa najvećim padom cene na regulisanom tržištu (26.08.2016)
GLOSGlobos osiguranje a.d. , Beograd-20,50%
CCNBHalkbank a.d. , Beograd-13,57%
VZASVeterinarski zavod Subotica a.d. , Subotica-4,23%
NIISNIS a.d., Novi Sad-1,21%
TGASMesser Tehnogas a.d. , Beograd-0,08%
Akcije sa najvećim prometom na regulisanom tržištu (26.08.2016)
BMBIBambi a.d. , Požarevac1.816.521,00
IMPLImpol Seval a.d. , Sevojno1.014.511,00
NIISNIS a.d., Novi Sad907.263,00
MTLCMetalac a.d. , Gornji Milanovac819.390,00
AEROAerodrom Nikola Tesla a.d. , Beograd507.168,00
ENHLEnergoprojekt holding a.d. , Beograd452.500,00
JESVJedinstvo a.d. , Sevojno405.000,00
SJPTSojaprotein a.d. , Bečej381.610,00
DNOSDunav osiguranje a.d. , Beograd324.855,00
TGASMesser Tehnogas a.d. , Beograd190.000,00

Dnevni izveštaj


Dnevni izveštaj sa Beogradske berze - 26.08.2016.

Akcije

Tržište Ukupno Aktivna Dobitnici Gubitnici Bez promene Broj transakcija
Regulisano4216952201
MTP691814318

Struktura prometa Broj transakcija Promet (din) Promet (EUR)
Regulisano2017.003.37456.763
Listing1723.472.93128.149
Prime Akcije1702.248.54118.225
Prime Obveznice000
Standard Akcije21.224.3909.924
Open Market293.530.44328.615
Open Market Akcije293.530.44328.615
MTP181.071.6608.686
MTP Akcije181.071.6608.686
MTP Obveznice000
Ukupno2198.075.03465.449

Učešće stranih investitora
FIS19,22%
b-FIS16,67%
s-FIS21,77%
FIB0,00%
FIT19,22%
Prema specifikaciji klijenata Centralnog registra

Dnevne promene


Prime Listing - Akcije - (26.08.2016)
SimbolCenaPromena %OpenMaxMinVWAPObimPromet
AERO1.0782,081.0561.0971.0441.075472507.168
ENHL1.2500,001.2501.2501.2501.250362452.500
NIIS572-1,215765765705731.584907.263
SJPT6570,15660660655657581381.610
MTP - Akcije - (26.08.2016)
SimbolCenaPromena %Ukupna ponudaUkupna tražnjaObimPromet
CRFS6.100-39,005610530.500
GFOM3700,00520558508187.960
JGPK1.900-4,9555251528.500
NASP1.2000,00541550250300.000
NEKS1.10010,00831455.500
RUDO1500,002.0382.5002.038305.700
STOTN280-2,441.54225020056.000
VPDU7.500-6,25212121157.500
Prime Listing - Obveznice RS - (26.08.2016)
SimbolCenaPrinosPromena %Cena na otvaranjuMaxMinVWAPObimPromet
Open Market - Akcije - (26.08.2016)
SimbolCenaPromena %Cena na otvaranjuMaxMinVWAPObimPromet
BMBI62.6390,1062.64062.64062.63562.639291.816.521
CCNB6.050-13,576.0506.0506.0506.0501484.700
DNOS99710,788551.050855996326324.855
GLOS159-20,5015915915915910416.536
IMPL2.0474,712.0002.1002.0002.0414971.014.511
KMBNPB7810,397817817817814031.240
TGAS10.000-0,0810.00010.00010.00010.00019190.000
VBSE4008,114004004004005120.400
VITL7509,657507507507503022.500
VZAS340-4,23340340340340279.180
Standard Listing - Akcije - (26.08.2016)
SimbolCenaPromena %Cena na otvaranjuMaxMinVWAPObimPromet
JESV4.0500,724.0504.0504.0504.050100405.000
MTLC1.4300,001.4301.4301.4301.430573819.390
MTP - Obveznice - (26.08.2016)
SimbolCenaPromena %Ukupna ponudaUkupna tražnjaObimPromet