Naslovna



Aktivnost


Akcije sa najvećim rastom cene na regulisanom tržištu (24.06.2016)
BMBIBambi a.d. , Požarevac5,89%
JESVJedinstvo a.d. , Sevojno1,10%
JMBNJubmes banka a.d. , Beograd0,10%
Akcije sa najvećim padom cene na regulisanom tržištu (24.06.2016)
EPENEnergoprojekt Entel a.d. , Beograd-10,27%
ALFAAlfa plam a.d. , Vranje-8,57%
NIISNIS a.d., Novi Sad-3,46%
MTLCMetalac a.d. , Gornji Milanovac-2,86%
KMBNKomercijalna banka a.d. , Beograd-2,80%
SJPTSojaprotein a.d. , Bečej-2,56%
TGASMesser Tehnogas a.d. , Beograd-0,92%
IMPLImpol Seval a.d. , Sevojno-0,18%
FITOGalenika Fitofarmacija a.d. , Zemun-0,04%
Akcije sa najvećim prometom na regulisanom tržištu (24.06.2016)
ENHLEnergoprojekt holding a.d. , Beograd3.599.484,00
FITOGalenika Fitofarmacija a.d. , Zemun2.867.300,00
NIISNIS a.d., Novi Sad1.657.109,00
TGASMesser Tehnogas a.d. , Beograd1.066.520,00
ALFAAlfa plam a.d. , Vranje800.000,00
KMBNKomercijalna banka a.d. , Beograd768.583,00
JESVJedinstvo a.d. , Sevojno525.700,00
DINNPBPhilip Morris Operations a.d. , Niš485.040,00
IMPLImpol Seval a.d. , Sevojno174.803,00
EPENEnergoprojekt Entel a.d. , Beograd155.000,00

Dnevni izveštaj


Dnevni izveštaj sa Beogradske berze - 24.06.2016.

Akcije

Tržište Ukupno Aktivna Dobitnici Gubitnici Bez promene Broj transakcija
Regulisano4317395149
MTP71260157

Struktura prometa Broj transakcija Promet (din) Promet (EUR)
Regulisano15014.991.583121.108
Listing1259.848.09079.557
Prime Akcije1085.501.34844.442
Prime Obveznice12.102.85916.988
Standard Akcije162.243.88318.127
Open Market255.143.49341.551
Open Market Akcije255.143.49341.551
MTP7299.8612.422
MTP Akcije7299.8612.422
MTP Obveznice000
Ukupno15715.291.444123.530

Učešće stranih investitora
FIS19,92%
b-FIS22,74%
s-FIS17,09%
FIB0,00%
FIT17,18%
Prema specifikaciji klijenata Centralnog registra

Dnevne promene


Prime Listing - Akcije - (24.06.2016)
SimbolCenaPromena %OpenMaxMinVWAPObimPromet
AERO9000,00898900898900152136.780
ENHL1.2000,001.1971.2001.1971.2003.0003.599.484
NIIS614-3,466166256106142.6971.657.109
SJPT760-2,56761761760760142107.975
MTP - Akcije - (24.06.2016)
SimbolCenaPromena %Ukupna ponudaUkupna tražnjaObimPromet
GFOM3700,00951.02551.850
GMON1.9500,009781852039.000
RUDO1500,001.272800800120.000
SJKI2000,001001.27510020.000
STOTN2930,002.399400400117.200
ZLTP1.811-4,68575611.811
Prime Listing - Obveznice RS - (24.06.2016)
SimbolCenaPrinosPromena %Cena na otvaranjuMaxMinVWAPObimPromet
RSO1498106,17300,007,56106,1730106,1730106,1730106,1730162.102.859
Open Market - Akcije - (24.06.2016)
SimbolCenaPromena %Cena na otvaranjuMaxMinVWAPObimPromet
AIKB1.7500,001.7501.7501.7501.75060105.000
BMBI49.9905,8949.99049.99049.99049.990299.980
CCNB5.3500,005.3505.3505.3505.3501369.550
DINNPB1.9400,001.9411.9411.9401.940250485.040
EPEN15.500-10,2715.50015.50015.50015.50010155.000
FITO2.650-0,042.6502.6502.6502.6501.0822.867.300
IMPL1.697-0,181.7001.7001.6011.697103174.803
JMBN4.0100,104.0104.0104.0104.01030120.300
TGAS8.204-0,928.2508.2508.2008.2041301.066.520
Standard Listing - Akcije - (24.06.2016)
SimbolCenaPromena %Cena na otvaranjuMaxMinVWAPObimPromet
ALFA32.000-8,5732.00032.00032.00032.00025800.000
JESV4.0441,104.0104.0504.0104.044130525.700
KMBN1.458-2,801.4601.4611.4551.458527768.583
MTLC1.360-2,861.3901.3901.3501.360110149.600
MTP - Obveznice - (24.06.2016)
SimbolCenaPromena %Ukupna ponudaUkupna tražnjaObimPromet