Naslovna



Aktivnost


Akcije sa najvećim rastom cene na regulisanom tržištu (29.07.2016)
GLOSGlobos osiguranje a.d. , Beograd30,00%
KMBNKomercijalna banka a.d. , Beograd9,62%
BMBIBambi a.d. , Požarevac6,13%
SJPTSojaprotein a.d. , Bečej3,40%
FITOGalenika Fitofarmacija a.d. , Zemun2,54%
ENHLEnergoprojekt holding a.d. , Beograd1,73%
IMPLImpol Seval a.d. , Sevojno1,10%
TGASMesser Tehnogas a.d. , Beograd1,06%
NIISNIS a.d., Novi Sad0,49%
Akcije sa najvećim padom cene na regulisanom tržištu (29.07.2016)
DNOSDunav osiguranje a.d. , Beograd-9,73%
VZASVeterinarski zavod Subotica a.d. , Subotica-0,85%
AEROAerodrom Nikola Tesla a.d. , Beograd-0,30%
Akcije sa najvećim prometom na regulisanom tržištu (29.07.2016)
TGASMesser Tehnogas a.d. , Beograd2.011.458,00
KMBNKomercijalna banka a.d. , Beograd1.164.100,00
AEROAerodrom Nikola Tesla a.d. , Beograd1.147.602,00
NIISNIS a.d., Novi Sad1.082.810,00
BMBIBambi a.d. , Požarevac905.050,00
FITOGalenika Fitofarmacija a.d. , Zemun603.010,00
ENHLEnergoprojekt holding a.d. , Beograd259.018,00
IMPLImpol Seval a.d. , Sevojno245.141,00
SJPTSojaprotein a.d. , Bečej167.110,00
MTLCMetalac a.d. , Gornji Milanovac78.400,00

Dnevni izveštaj


Dnevni izveštaj sa Beogradske berze - 29.07.2016.

Akcije

Tržište Ukupno Aktivna Dobitnici Gubitnici Bez promene Broj transakcija
Regulisano4314932250
MTP70132017

Struktura prometa Broj transakcija Promet (din) Promet (EUR)
Regulisano2507.692.36362.405
Listing2093.899.04031.631
Prime Akcije1992.656.54021.552
Prime Obveznice000
Standard Akcije101.242.50010.080
Open Market413.793.32330.774
Open Market Akcije413.793.32330.774
MTP7444.1703.603
MTP Akcije7444.1703.603
MTP Obveznice000
Ukupno2578.136.53366.009

Učešće stranih investitora
FIS20,00%
b-FIS37,95%
s-FIS2,06%
FIB0,00%
FIT20,00%
Prema specifikaciji klijenata Centralnog registra

Dnevne promene


Prime Listing - Akcije - (29.07.2016)
SimbolCenaPromena %OpenMaxMinVWAPObimPromet
AERO1.000-0,301.0001.0039911.0001.1481.147.602
ENHL1.2331,731.2301.2501.2301.233210259.018
NIIS6150,496096186096141.7631.082.810
SJPT6993,40680700680699239167.110
MTP - Akcije - (29.07.2016)
SimbolCenaPromena %Ukupna ponudaUkupna tražnjaObimPromet
NKDJ85019,721013332.550
PRAG60010,09740447447268.200
ZTPK2600,001.217667667173.420
Prime Listing - Obveznice RS - (29.07.2016)
SimbolCenaPrinosPromena %Cena na otvaranjuMaxMinVWAPObimPromet
Open Market - Akcije - (29.07.2016)
SimbolCenaPromena %Cena na otvaranjuMaxMinVWAPObimPromet
BMBI52.0056,1355.00055.00052.00553.23817905.050
DINNPB2.0500,002.0502.0502.0502.05012.050
DNOS900-9,739009009009002018.000
FITO2.8712,542.8502.8802.8032.871210603.010
GLOS14330,00143143143143486.864
IMPL1.7511,101.7551.7551.7501.751140245.141
TGAS9.3991,069.3999.9009.3019.3992142.011.458
VZAS350-0,8535035035035051.750
Standard Listing - Akcije - (29.07.2016)
SimbolCenaPromena %Cena na otvaranjuMaxMinVWAPObimPromet
KMBN1.5959,621.5201.7401.5201.5957301.164.100
MTLC1.4000,001.4001.4001.4001.4005678.400
MTP - Obveznice - (29.07.2016)
SimbolCenaPromena %Ukupna ponudaUkupna tražnjaObimPromet