Naslovna



Aktivnost


Akcije sa najvećim rastom cene na regulisanom tržištu (08.12.2016)
KMBNPBKomercijalna banka a.d. , Beograd5,26%
TGASMesser Tehnogas a.d. , Beograd3,32%
AEROAerodrom Nikola Tesla a.d. , Beograd2,98%
SJPTSojaprotein a.d. , Bečej1,42%
IMPLImpol Seval a.d. , Sevojno0,19%
FITOGalenika Fitofarmacija a.d. , Zemun0,14%
DINNPBPhilip Morris Operations a.d. , Niš0,07%
Akcije sa najvećim padom cene na regulisanom tržištu (08.12.2016)
TKVOTakovo a.d. , Gornji Milanovac-21,11%
GLOSGlobos osiguranje a.d. , Beograd-7,41%
NIISNIS a.d., Novi Sad-1,08%
KMBNKomercijalna banka a.d. , Beograd-0,57%
ENHLEnergoprojekt holding a.d. , Beograd-0,43%
Akcije sa najvećim prometom na regulisanom tržištu (08.12.2016)
ENHLEnergoprojekt holding a.d. , Beograd11.023.712,00
NIISNIS a.d., Novi Sad10.419.575,00
TGASMesser Tehnogas a.d. , Beograd3.421.663,00
KMBNKomercijalna banka a.d. , Beograd2.462.710,00
AEROAerodrom Nikola Tesla a.d. , Beograd1.516.512,00
IMPLImpol Seval a.d. , Sevojno963.662,00
SJPTSojaprotein a.d. , Bečej793.765,00
DINNPBPhilip Morris Operations a.d. , Niš440.964,00
MTLCMetalac a.d. , Gornji Milanovac320.000,00
GLOSGlobos osiguranje a.d. , Beograd35.375,00

Dnevni izveštaj


Dnevni izveštaj sa Beogradske berze - 08.12.2016.

Akcije

Tržište Ukupno Aktivna Dobitnici Gubitnici Bez promene Broj transakcija
Regulisano3713751631
MTP681640240

Struktura prometa Broj transakcija Promet (din) Promet (EUR)
Regulisano63131.431.088254.780
Listing60726.536.274215.103
Prime Akcije59423.753.564192.546
Prime Obveznice000
Standard Akcije132.782.71022.557
Open Market244.894.81439.677
Open Market Akcije244.894.81439.677
MTP403.140.99425.461
MTP Akcije403.140.99425.461
MTP Obveznice000
Ukupno67134.572.082280.241

Učešće stranih investitora
FIS57,60%
b-FIS66,32%
s-FIS48,88%
FIB0,00%
FIT57,60%
Prema specifikaciji klijenata Centralnog registra

Dnevne promene


Prime Listing - Akcije - (08.12.2016)
SimbolCenaPromena %OpenMaxMinVWAPObimPromet
AERO1.1752,981.1401.3001.1401.1691.2971.516.512
ENHL1.377-0,431.4001.4001.3301.3778.00411.023.712
NIIS730-1,0873073572673014.27610.419.575
SJPT6441,426516516436441.232793.765
MTP - Akcije - (08.12.2016)
SimbolCenaPromena %Ukupna ponudaUkupna tražnjaObimPromet
AVEN50518,828976.738897452.985
BBTR2.79927,23416341114.759
PDCL3.50012,87150453128448.000
STOTN2670,381.10325025066.750
TRGOM5000,006.52816.4843.7991.899.500
UNPR5000,003182.174318159.000
Prime Listing - Obveznice RS - (08.12.2016)
SimbolCenaPrinosPromena %Cena na otvaranjuMaxMinVWAPObimPromet
Open Market - Akcije - (08.12.2016)
SimbolCenaPromena %Cena na otvaranjuMaxMinVWAPObimPromet
DINNPB2.7220,072.7222.7222.7222.722162440.964
FITO2.8000,142.8002.8002.8002.80025.600
GLOS125-7,4112512512512528335.375
IMPL2.6050,192.6002.6222.6002.604370963.662
KMBNPB1.0005,261.0001.0001.0001.0002424.000
TGAS13.9093,3213.50014.00013.50013.9092463.421.663
TKVO71-21,1171717171503.550
Standard Listing - Akcije - (08.12.2016)
SimbolCenaPromena %Cena na otvaranjuMaxMinVWAPObimPromet
KMBN1.750-0,571.7501.7601.7501.7501.4072.462.710
MTLC1.6000,001.6001.6001.6001.600200320.000
MTP - Obveznice - (08.12.2016)
SimbolCenaPromena %Ukupna ponudaUkupna tražnjaObimPromet