Naslovna



Aktivnost


Akcije sa najvećim rastom cene na regulisanom tržištu (24.02.2017)
LSTALasta a.d. , Beograd3,07%
TGASMesser Tehnogas a.d. , Beograd2,37%
KMBNKomercijalna banka a.d. , Beograd1,27%
NIISNIS a.d., Novi Sad0,27%
Akcije sa najvećim padom cene na regulisanom tržištu (24.02.2017)
IMPLImpol Seval a.d. , Sevojno-13,91%
DINNPBPhilip Morris Operations a.d. , Niš-6,73%
ENHLEnergoprojekt holding a.d. , Beograd-3,27%
AEROAerodrom Nikola Tesla a.d. , Beograd-0,51%
Akcije sa najvećim prometom na regulisanom tržištu (24.02.2017)
ENHLEnergoprojekt holding a.d. , Beograd2.601.648,00
NIISNIS a.d., Novi Sad2.143.874,00
ALFAAlfa plam a.d. , Vranje2.135.000,00
TGASMesser Tehnogas a.d. , Beograd1.337.100,00
AEROAerodrom Nikola Tesla a.d. , Beograd1.137.400,00
IMPLImpol Seval a.d. , Sevojno322.390,00
SJPTSojaprotein a.d. , Bečej117.000,00
LSTALasta a.d. , Beograd55.660,00
JESVJedinstvo a.d. , Sevojno40.500,00
AIKBAIK banka a.d. , Beograd37.000,00

Dnevni izveštaj


Dnevni izveštaj sa Beogradske berze - 24.02.2017.

Akcije

Tržište Ukupno Aktivna Dobitnici Gubitnici Bez promene Broj transakcija
Regulisano3413445248
MTP6581151554

Struktura prometa Broj transakcija Promet (din) Promet (EUR)
Regulisano249522.556.3494.216.007
Listing237520.757.1594.201.491
Prime Akcije2335.999.92248.408
Prime Obveznice1512.559.0004.135.348
Standard Akcije32.198.23717.735
Open Market121.799.19014.516
Open Market Akcije121.799.19014.516
MTP5520.683.528166.876
MTP Akcije5520.683.528166.876
MTP Obveznice000
Ukupno304543.239.8774.382.882

Učešće stranih investitora
FIS10,21%
b-FIS13,63%
s-FIS6,79%
FIB0,00%
FIT0,58%
Prema specifikaciji klijenata Centralnog registra

Dnevne promene


Prime Listing - Akcije - (24.02.2017)
SimbolCenaPromena %OpenMaxMinVWAPObimPromet
AERO1.175-0,511.1751.1751.1751.1759681.137.400
ENHL1.300-3,271.3001.3011.3001.3002.0012.601.648
NIIS7510,277497607497512.8562.143.874
SJPT6500,00650650650650180117.000
MTP - Akcije - (24.02.2017)
SimbolCenaPromena %Ukupna ponudaUkupna tražnjaObimPromet
AVEN1.10010,002.0152.1712.0152.216.500
BDCG2.5000,008595050125.000
DRBR70016,6730993021.000
ENOP4.8000,00621311152.800
GFSO1.6500,0016937711.550
GMON2.3102,26560238100231.000
JGPK2.0000,002324.000
MBLS6.1001,6778707742.700
PRAG90050,001.6532.5301.6531.487.700
RUDO1500,002.20450050075.000
SVRME3.602-9,954.8013.03029104.458
Prime Listing - Obveznice RS - (24.02.2017)
SimbolCenaPrinosPromena %Cena na otvaranjuMaxMinVWAPObimPromet
RSO16134102,51180,00-5,23102,5118102,5118102,5118102,511850.000512.559.000
Open Market - Akcije - (24.02.2017)
SimbolCenaPromena %Cena na otvaranjuMaxMinVWAPObimPromet
AIKB1.8500,001.8501.8501.8501.8502037.000
DINNPB2.424-6,732.4242.4242.4242.4241024.240
IMPL3.013-13,913.1703.1703.0103.013107322.390
KOPB1.9000,001.9001.9001.9001.9001222.800
LSTA6053,076056056056059255.660
TGAS13.3712,3713.20013.39013.20013.3711001.337.100
Standard Listing - Akcije - (24.02.2017)
SimbolCenaPromena %Cena na otvaranjuMaxMinVWAPObimPromet
ALFA35.0000,0035.00035.00035.00035.000612.135.000
JESV4.0500,004.0504.0504.0504.0501040.500
KMBN1.7491,271.7491.7491.7491.7491322.737
MTP - Obveznice - (24.02.2017)
SimbolCenaPromena %Ukupna ponudaUkupna tražnjaObimPromet

Odluka o sazivanju ponovljene godišnje skupštine akcionara 2016