Naslovna



Aktivnost


Akcije sa najvećim rastom cene na regulisanom tržištu (24.03.2017)
IMPLImpol Seval a.d. , Sevojno6,65%
ENHLEnergoprojekt holding a.d. , Beograd3,26%
MTLCMetalac a.d. , Gornji Milanovac2,22%
AEROAerodrom Nikola Tesla a.d. , Beograd1,14%
NIISNIS a.d., Novi Sad0,27%
Akcije sa najvećim padom cene na regulisanom tržištu (24.03.2017)
PRGSProgres a.d. , Beograd-25,93%
TIGRTigar a.d. , Pirot-14,29%
VZASVeterinarski zavod Subotica a.d. , Subotica-10,39%
LSTALasta a.d. , Beograd-4,15%
KMBNKomercijalna banka a.d. , Beograd-0,78%
Akcije sa najvećim prometom na regulisanom tržištu (24.03.2017)
ENHLEnergoprojekt holding a.d. , Beograd6.214.651,00
AEROAerodrom Nikola Tesla a.d. , Beograd2.346.907,00
NIISNIS a.d., Novi Sad1.403.499,00
IMPLImpol Seval a.d. , Sevojno574.271,00
MTLCMetalac a.d. , Gornji Milanovac314.794,00
KMBNKomercijalna banka a.d. , Beograd142.070,00
TKVOTakovo a.d. , Gornji Milanovac55.475,00
LSTALasta a.d. , Beograd27.470,00
SJPTSojaprotein a.d. , Bečej18.000,00
KOPBKopaonik a.d. , Beograd16.000,00

Dnevni izveštaj


Dnevni izveštaj sa Beogradske berze - 24.03.2017.

Akcije

Tržište Ukupno Aktivna Dobitnici Gubitnici Bez promene Broj transakcija
Regulisano3514554276
MTP652400411

Struktura prometa Broj transakcija Promet (din) Promet (EUR)
Regulisano27611.152.12289.976
Listing25010.439.92184.230
Prime Akcije2439.983.05780.544
Prime Obveznice000
Standard Akcije7456.8643.686
Open Market26712.2015.746
Open Market Akcije26712.2015.746
MTP11347.5502.804
MTP Akcije11347.5502.804
MTP Obveznice000
Ukupno28711.499.67292.780

Učešće stranih investitora
FIS9,71%
b-FIS12,52%
s-FIS6,89%
FIB0,00%
FIT9,71%
Prema specifikaciji klijenata Centralnog registra

Dnevne promene


Prime Listing - Akcije - (24.03.2017)
SimbolCenaPromena %OpenMaxMinVWAPObimPromet
AERO1.3301,141.3151.3301.3151.3301.7652.346.907
ENHL1.4563,261.4111.4601.4111.4564.2696.214.651
NIIS7470,277447517447471.8801.403.499
SJPT6000,006006006006003018.000
MTP - Akcije - (24.03.2017)
SimbolCenaPromena %Ukupna ponudaUkupna tražnjaObimPromet
JGPK2.0000,0021501632.000
PDCL5.5000,0015613742231.000
RUDO1500,002.32515015022.500
SVRME3.6500,004.6247.8681762.050
Prime Listing - Obveznice RS - (24.03.2017)
SimbolCenaPrinosPromena %Cena na otvaranjuMaxMinVWAPObimPromet
Open Market - Akcije - (24.03.2017)
SimbolCenaPromena %Cena na otvaranjuMaxMinVWAPObimPromet
IMPL3.3986,653.4003.4973.1613.398169574.271
KMBNPB9000,00900900900900109.000
KOPB2.0000,002.0002.0002.0002.000816.000
LSTA670-4,156706706706704127.470
PRGS20-25,93202020204509.000
TIGR60-14,297070506019511.650
TKVO750,007575747574155.475
VZAS207-10,39216216205207459.335
Standard Listing - Akcije - (24.03.2017)
SimbolCenaPromena %Cena na otvaranjuMaxMinVWAPObimPromet
KMBN1.776-0,781.7801.7801.7701.77680142.070
MTLC1.7992,221.7821.8001.7821.799175314.794
MTP - Obveznice - (24.03.2017)
SimbolCenaPromena %Ukupna ponudaUkupna tražnjaObimPromet

Odluka o sazivanju ponovljene godišnje skupštine akcionara 2016