Naslovna



Aktivnost


Akcije sa najvećim rastom cene na regulisanom tržištu (26.09.2016)
EPENEnergoprojekt Entel a.d. , Beograd12,77%
LSTALasta a.d. , Beograd6,71%
JESVJedinstvo a.d. , Sevojno0,90%
FITOGalenika Fitofarmacija a.d. , Zemun0,43%
Akcije sa najvećim padom cene na regulisanom tržištu (26.09.2016)
PRGSProgres a.d. , Beograd-25,00%
TIGRTigar a.d. , Pirot-9,09%
DINNPBPhilip Morris Operations a.d. , Niš-3,08%
TGASMesser Tehnogas a.d. , Beograd-1,54%
SJPTSojaprotein a.d. , Bečej-1,38%
AEROAerodrom Nikola Tesla a.d. , Beograd-0,93%
NIISNIS a.d., Novi Sad-0,17%
Akcije sa najvećim prometom na regulisanom tržištu (26.09.2016)
ENHLEnergoprojekt holding a.d. , Beograd1.849.750,00
NIISNIS a.d., Novi Sad1.620.017,00
AEROAerodrom Nikola Tesla a.d. , Beograd505.130,00
TGASMesser Tehnogas a.d. , Beograd485.473,00
IMPLImpol Seval a.d. , Sevojno373.100,00
LSTALasta a.d. , Beograd284.760,00
JESVJedinstvo a.d. , Sevojno249.040,00
DINNPBPhilip Morris Operations a.d. , Niš131.054,00
FITOGalenika Fitofarmacija a.d. , Zemun84.000,00
EPENEnergoprojekt Entel a.d. , Beograd63.600,00

Dnevni izveštaj


Dnevni izveštaj sa Beogradske berze - 26.09.2016.

Akcije

Tržište Ukupno Aktivna Dobitnici Gubitnici Bez promene Broj transakcija
Regulisano4213472354
MTP689911720

Struktura prometa Broj transakcija Promet (din) Promet (EUR)
Regulisano3545.692.02046.208
Listing3264.253.60734.531
Prime Akcije3244.004.56732.510
Prime Obveznice000
Standard Akcije2249.0402.022
Open Market281.438.41311.677
Open Market Akcije281.438.41311.677
MTP204.355.60535.359
MTP Akcije204.355.60535.359
MTP Obveznice000
Ukupno37410.047.62581.568

Učešće stranih investitora
FIS24,38%
b-FIS18,45%
s-FIS30,31%
FIB0,00%
FIT24,38%
Prema specifikaciji klijenata Centralnog registra

Dnevne promene


Prime Listing - Akcije - (26.09.2016)
SimbolCenaPromena %OpenMaxMinVWAPObimPromet
AERO1.065-0,931.0701.0701.0101.066474505.130
ENHL1.2500,001.2401.2501.2401.2501.4801.849.750
NIIS597-0,175966045915972.7131.620.017
SJPT645-1,386456456456454629.670
MTP - Akcije - (26.09.2016)
SimbolCenaPromena %Ukupna ponudaUkupna tražnjaObimPromet
ACTV9.0000,00303030270.000
ASTR2.0000,001.5151.5151.5153.030.000
ENOP4.011-2,1727628520.055
GFOM3700,003.2102.1802.130788.100
JGPK2.0000,0085301632.000
OMOL5000,00412674120.500
SNCE2.8900,0015151543.350
STAK1.0000,0058585858.000
TRGOM45012,501.73774220893.600
Prime Listing - Obveznice RS - (26.09.2016)
SimbolCenaPrinosPromena %Cena na otvaranjuMaxMinVWAPObimPromet
Open Market - Akcije - (26.09.2016)
SimbolCenaPromena %Cena na otvaranjuMaxMinVWAPObimPromet
DINNPB2.520-3,082.5212.5212.5182.52052131.054
EPEN15.90012,7715.90015.90015.90015.900463.600
FITO2.8000,432.8002.8002.8002.8003084.000
IMPL2.0500,002.0502.0502.0502.050182373.100
LSTA7476,71700752700747381284.760
PRGS9-25,0099991.71415.426
TGAS11.050-1,5411.02311.05111.02311.03344485.473
TIGR100-9,09100100100100101.000
Standard Listing - Akcije - (26.09.2016)
SimbolCenaPromena %Cena na otvaranjuMaxMinVWAPObimPromet
JESV4.0170,904.0004.0204.0004.01762249.040
MTP - Obveznice - (26.09.2016)
SimbolCenaPromena %Ukupna ponudaUkupna tražnjaObimPromet