Naslovna



Aktivnost


Akcije sa najvećim rastom cene na regulisanom tržištu (27.05.2016)
TIGRTigar a.d. , Pirot5,56%
KOPBKopaonik a.d. , Beograd4,29%
VZASVeterinarski zavod Subotica a.d. , Subotica1,75%
KMBNKomercijalna banka a.d. , Beograd0,62%
AEROAerodrom Nikola Tesla a.d. , Beograd0,56%
FITOGalenika Fitofarmacija a.d. , Zemun0,55%
IMLKImlek a.d. , Beograd0,44%
Akcije sa najvećim padom cene na regulisanom tržištu (27.05.2016)
AIKBAIK banka a.d. , Beograd-3,12%
SJPTSojaprotein a.d. , Bečej-0,37%
NIISNIS a.d., Novi Sad-0,15%
Akcije sa najvećim prometom na regulisanom tržištu (27.05.2016)
IMLKImlek a.d. , Beograd2.461.536,00
ENHLEnergoprojekt holding a.d. , Beograd873.460,00
NIISNIS a.d., Novi Sad819.074,00
KMBNKomercijalna banka a.d. , Beograd725.000,00
AEROAerodrom Nikola Tesla a.d. , Beograd299.501,00
JESVJedinstvo a.d. , Sevojno200.000,00
AIKBAIK banka a.d. , Beograd167.320,00
FITOGalenika Fitofarmacija a.d. , Zemun152.460,00
IMPLImpol Seval a.d. , Sevojno102.300,00
SJPTSojaprotein a.d. , Bečej55.654,00

Dnevni izveštaj


Dnevni izveštaj sa Beogradske berze - 27.05.2016.

Akcije

Tržište Ukupno Aktivna Dobitnici Gubitnici Bez promene Broj transakcija
Regulisano4414734242
MTP721620413

Struktura prometa Broj transakcija Promet (din) Promet (EUR)
Regulisano2425.909.74047.942
Listing2222.972.68924.115
Prime Akcije2162.047.68916.612
Prime Obveznice000
Standard Akcije6925.0007.504
Open Market202.937.05123.826
Open Market Akcije202.937.05123.826
MTP13961.1007.797
MTP Akcije13961.1007.797
MTP Obveznice000
Ukupno2556.870.84055.738

Učešće stranih investitora
FIS32,23%
b-FIS33,38%
s-FIS31,07%
FIB0,00%
FIT32,23%
Prema specifikaciji klijenata Centralnog registra

Dnevne promene


Prime Listing - Akcije - (27.05.2016)
SimbolCenaPromena %OpenMaxMinVWAPObimPromet
AERO8950,56893895893894335299.501
ENHL1.1000,001.1001.1011.1001.100794873.460
NIIS647-0,156466506466471.266819.074
SJPT818-0,378198198188186855.654
MTP - Akcije - (27.05.2016)
SimbolCenaPromena %Ukupna ponudaUkupna tražnjaObimPromet
GFOM37042,319432.540710262.700
NASP80015,94473524737.600
RTAR7000,0030383021.000
RUDO1500,0010847810816.200
STAK1.0000,0058585858.000
TLVC2.8000,00227594202565.600
Prime Listing - Obveznice RS - (27.05.2016)
SimbolCenaPrinosPromena %Cena na otvaranjuMaxMinVWAPObimPromet
Open Market - Akcije - (27.05.2016)
SimbolCenaPromena %Cena na otvaranjuMaxMinVWAPObimPromet
AIKB1.707-3,121.7001.7171.7001.70798167.320
FITO2.5410,552.5412.5412.5412.54160152.460
IMLK5.8890,445.9005.9005.8705.8894182.461.536
IMPL1.5500,001.5501.5501.5501.55066102.300
KOPB1.4604,291.4601.4601.4601.460811.680
LSTA4100,004104104104105020.500
TIGR955,569595959518717.765
VZAS3491,75349349349349103.490
Standard Listing - Akcije - (27.05.2016)
SimbolCenaPromena %Cena na otvaranjuMaxMinVWAPObimPromet
JESV4.0000,004.0004.0004.0004.00050200.000
KMBN1.4500,621.4501.4501.4501.450500725.000
MTP - Obveznice - (27.05.2016)
SimbolCenaPromena %Ukupna ponudaUkupna tražnjaObimPromet